Kategorie: Aktuálně z oddílu

Další nominace na Mistrovství Evropy pro naše barvy !

Další nominace na Mistrovství Evropy pro naše barvy !

Tak nejdříve se Majda objevila v Entry Listu (něco jako širší nominace) na Mistrovství Evropy na silnici....., aby se nakonec do finální nominace nedos ...

Tak nejdříve se Majda objevila v Entry Listu (něco jako širší nominace) na Mistrovství Evropy na silnici....., aby se nakonec do finální nominace nedostala - jedou tam objektivně lepší holky a my jim přejeme, aby se jim závody vydařily. 

Dále byla na stránkách ČSC zveřejněn návrh nominace na bikové Mistrovství Evropy pro kategorie U19 a U23. A k našemu potěšení se tak Magdalena Mišoňová podívá na své již 5-té ME XCO v řadě !!! 

Její závod odstartuje v neděli 29.7. v 9 hodin ráno v rakouské obci Stattegg. 

print Formát pro tisk

Komentáře


, dasffaf@yahoo.com odpovědět
avatar
The process of hair bundles wholesale treatment is as intricate as it sounds. It is not very technical and when it was first explained to me at the salon I found it a little hard to believe. So you may go and take a nap at the cost of staying oblivious to the chemistry involved. In real brazilian hair bundles a stylist uses active keratin solution which is similar to the natural protein produced by the body to keep in brazilian human hair bundles. This solution is applied to the hair cuticles using a 450-degree hot iron. This formula then brings moisture, hydrates the hairs and also adds a sleek veneer. The system relaxes the brazilian hair weave uk into a natural straight state the results I have seen are unlike other product I have tried best of all beautyhairs straightening treatment has had absolutely no side effects. It lasts for about three months and your brazilian hair uk stays straight no matter the conditions.