Kategorie: Aktuálně ze závodů

ADASTRA Cycling Team veze z Kolína 3 tituly Mistrů Středočeského kraje a šest medailí celkem !!

ADASTRA Cycling Team veze z Kolína 3 tituly Mistrů Středočeského kraje a šest medailí celkem !!

V rámci Českého poháru v cyklokrosu, který se uskutečnil poslední listopadovou sobotu v Kolíně, se také závodilo o tituly Mistrů Středočeského kraje a o unikátní lité medaile, tzv. "limited edition"  A v Kolíně bylo jako obvykle na co koukat. A to n ...

V rámci Českého poháru v cyklokrosu, který se uskutečnil poslední listopadovou sobotu v Kolíně, se také závodilo o tituly Mistrů Středočeského kraje a o unikátní lité medaile, tzv. "limited edition" 

A v Kolíně bylo jako obvykle na co koukat. A to nejenom díky atraktivním písečným pasážím, ale také díky výborným výkonům, které předvedli zejména Filip Jech v kadetech a Aneta Novotná v ženách. 

Fíla odjel ve dvojici v podstatě hned na začátku závodu a strhující souboj se rozhodl až v druhé polovině posledního kola a Filip, tak mohl slavit své letošní čtvrté vítězství v poháru. 

„V průběhu závodu jsme poctivě střídali, v závěrečném okruhu jsem jel převážně v háku. Rozhodlo se v posledním kole v prvním písku, kde jsem si udělal menší náskok. V průběhu kola jsem se pokusil náskok navýšit a ten jsem udržel až do cíle. Bylo to moje čtvrté letošní vítězství, ale snadné to rozhodně nebylo.“

Aneta se udržela v početné skupině bojující o 2.-8. místo, aby nakonec uhájila vynikající pátou příčku mezi elitními ženami jako nejlepší juniorka. 

A jak jsme dopadli v Mistrovstí Středočeského kraje ? 

Bereme třikrát zlato (díky Anetě, Filipovi a Davidovi), jedno stříbro (Denis) a jeden bronz (Majda) 

Kompletní výsledky Mistrovství Středočeského kraje ke stažení zde

Video Kadetky, Starší žákyně Kolín od Libora

Video Starší žáci Kolín od Libora

Video Kadeti Kolín od Libora

Video Ženy Kolín od Libora

Video Kadeti Kolín od Pijera

Video Kadetky Kolín od Pijera

print Formát pro tisk

Komentáře


Nebyly přidány žádné komentáře.