Kategorie: Aktuálně ze závodů

Další v pořadí 3.závod PAL Cupu 2019.

Další v pořadí 3.závod PAL Cupu 2019.

 Včera 4.5. se pár našich bikerů, vydalo na další závod PAL Cupu. Tentokrát na vcelku těžkou a hravou trať na Jílák k Rakovníku. I tady se naši neztratili, předvedli snaživé výkony a zajeli slušné výsledky.  Nejmladší z našich byl tentokrát Robin Vašíček, který startoval, jako prvoročák v kategorii U9m. ...

 Včera 4.5. se pár našich bikerů, vydalo na další závod PAL Cupu. Tentokrát na vcelku těžkou a hravou trať na Jílák k Rakovníku. I tady se naši neztratili, předvedli snaživé výkony a zajeli slušné výsledky.

 Nejmladší z našich byl tentokrát Robin Vašíček, který startoval, jako prvoročák v kategorii U9m. Start se mu tentokrát povedl hůře a tak z cca 9 pozice musel své soupeře stíhat, což na z většiny singletrackové trati bylo dosti obtížné. Robin se s tím, ale snažil popasovat s vervou sobě vlastní a nakonec těsně v cílovce prohrál boj o TOP5 a tak bral nakonec i tak pěkné 6.místo.

 Milé překvapení byl na startu U11m náš Dominik Kameník, který sbírá závodní zkušennosti. Ve své kategorii pokořil 6 svých soupeřů a dojel si pro body za 16.místo.

 V kategorii U13m startoval Denis Vašíček a David Kolář. Denisovi se opět povedl skvěle start, kdy se svými dvěma soupeři Petrem Zemanem a Šimonem Brabcem z Bike klubu Města Touškov metr po metru začali soupeřům poodjíždět. Denda se jich držel, až do velkého stoupání, kde se ukázala síla starších soupeřů, kteří Dendovi poodskočili a tak jel Denda osamocen na 3.místě, které si s velkým náskokem udržel, až do cíle. David Kolář se na trati nevzdával, ukrajoval každý metr tratě a dojel do cíle na 11.místě

 Tím naše barvy na startu nekončily, neboť v kategorii U15m si přijeli zazávodit i Adam Hošek a Mára Špaček, oběma se moc nepovedl start a tak Adam najížděl na asfaltovou rovinku v druhé půlce 16ti členného startovního pole a Mára startovní pole uzavíral a ač se i oni dva na trati snažili a boj o každé místečko nevzdávali, nakonec si dojel Adam pro zmiňované 10.místo a Mára startovní pole uzavřel i v cíli. Ale nevadí, příště to bude jisto jistě lepší ;-).

I tady se sluší poděkovat, všem zmiňovaným nejen za repre, ale i za to, že se staví nebojácně na start, mnohdy se staršími a silnějšími soupeři, ale jen o tom to není ;-). Je to i o odhodlání, píli a posouvání svých výkonů kupředu. Je super vidět vás na startu i na trati ;-).

 

print Formát pro tisk

Komentáře


, dasffaf@yahoo.com odpovědět
avatar
This human hair extensions uk is gorgeous and so soft and thick i was very surprised!! 10 inch is a bit shorter than expected but the lace cuts easily and melts in the brazilian hair uk and the parting space and density is enough that I will definitely be able to style it in a cute cut. Very impressed with the 130 density since I like my lace wigs uk very thick and hair looks soft and sturdy enough that I can't wait to see how it takes color. Great deal overall! I'm in love with my new wig. There's no shedding with the brazilian hair bundles and it feels very natural. The seller was amazing and kept in contact with me while answering any questions I had. Will definitely order for them again. I bought this wig for school because maintaining my natural hair is hard considering I'm in University. The lace wigs uk is very soft and smells good. The parting was perfect and came already plucked as you can see. Also the seller communicated with me through the whole process. In addition I use hair products such as mousse and the hair still remained good. I would highly recommend this product.