Kategorie: Aktuálně ze závodů

SEZÓNU JSEM ZAHÁJILA 2. MÍSTEM V ITÁLII

V neděli 2. 4. 2017 jsem jela závod v Itálii. Byla to těžká trať na úrovni ČP v Peci pod Sněžkou nebo v Bedřichově, možná trochu těžší. Kdo neví, jak ty tratě vypadají, tak jsou to velmi technicky obtížné tratě s velkým převýšením a nejtěžší na ČP.    Tato trať byla namotaná kolem mí ...

V neděli 2. 4. 2017 jsem jela závod v Itálii. Byla to těžká trať na úrovni ČP v Peci pod Sněžkou nebo v Bedřichově, možná trochu těžší. Kdo neví, jak ty tratě vypadají, tak jsou to velmi technicky obtížné tratě s velkým převýšením a nejtěžší na ČP. 

 
Tato trať byla namotaná kolem místního hradu, tudíž se jelo po zámeckých zahradách různými cestičkami. Pod různými hradními oblouky a branami. Jak už jsem zmínila, byla to velmi obtížná trať se skoky, kameny, dropy a single tracky, kde se při závodě velmi obtížně předjíždělo. 
 
Při tréninku jsem sjížděla vše, kromě jednoho skoku v prudkém sjezdu, který nejezdila ani Majda. Ale na závod mi zkrátili trať, takže jsem jela pouze dvě těžké pasáže z šesti. Dropík a kládičky s kameny. Závod se mi jel velmi dobře a jsem nadšená z tohoto výsledku. Byl to jeden z těch těžších, zábavnějších a hezčích závodů.
 
 
Majda jela o něco delší trať, také dvě kola. Moc jsem z jejího závodu neviděla. Ale myslím si, že jí to také bavilo a dojela těsně 4. pouze 1 sekundu za třetí.
 
Výsledky : 
Verča – 2. místo
Majda – 4. místo
 
 
EXTRA: Prošvihla jsem vyhlášení, protože bylo hned po závodě, což nikdo nevěděl, ale táta mi řekl abych se převlíkla a došla za ním nahoru do depa. Když jsem tam přišla tak mi řekl, že něco dole slyšel, jestli to nebude vyhlášení, tak mě zase poslal zpátky dolů. Přijela jsem tam přesně, když začali vyhlašovat kategorii po mně. Tak jsme tam museli po Majdiným vyhlášení dojít, aby mi dali výhru. Byli velmi laskaví a i přes moje obtíže mi tu výhru dali.
 
Verča 
 

https://www.youtube.com/watch?v=fEYz3_fl3-M

 

 
 

print Formát pro tisk

Komentáře


, Gratulace odpovědět
avatar
Tééda Verunko, to je super výsledek a moc gratulujeme ;-) pokaždé, když Tě vidím na závodech jsem z Tvýžch výkonů vždy závod od závodu nadšenější si šikulína ;-). A samozřejmně klobouk dolů i před Majdou a jejím výkonem i ona je bikerka s velkým B ;-). moc gratulací vám oběma a i Mišákovi. Andy
icon , - odpovědět
avatar
Pěkný start do sezóny, gratulujeme a jen tak dále!