Kategorie: Aktuálně ze závodů

Stříbrný výlov v Polsku

Stříbrný výlov v Polsku

V sobotu 24.5. se rozjel úspěšně další seriál závodů, tentokráte pro změnu v Polsku. Bylo to od nás kolem 700 km, ale co máme dělat, když u nás jsou závody stále zakázané. Sestava našich bojovníků čítala 6 závodníků a ukázali ve velmi pěkném světle. Na profilově těžké trati vylovili v nabité konkur ...

V sobotu 24.5. se rozjel úspěšně další seriál závodů, tentokráte pro změnu v Polsku. Bylo to od nás kolem 700 km, ale co máme dělat, když u nás jsou závody stále zakázané.

Sestava našich bojovníků čítala 6 závodníků a ukázali ve velmi pěkném světle. Na profilově těžké trati vylovili v nabité konkurenci dvě stříbrné medaile!

Nela Faltysová se zakousla do soupeřek a doslova šlapala na paty budoucí vítězce, neboť za ní zaostala o pouhých 5 vteřin.

Anna Dingová rozjela závod famózně, neboť startovala z posledních pozic a již v průběhu prvního kola se prokousala na druhé místo. To sice neudržela až do cíle, ale čtvrté místo na začátku sezony se také počítá.

Nejpočetnější zastoupení jsme měli v kategorii starších žáků. Všichni čtyři naši borci se vešli mezi prvních třináct v cíli, což při počtu 60 závodníků na startu rozhodně není špatné. Navíc Dominik Kukla vyválčil nádherné stříbro.

David Kolář dojel na 7. místě, David Svoboda na 9. místě a Denis Vašíček na 13. místě.

print Formát pro tisk

Komentáře


Nebyly přidány žádné komentáře.