Kategorie: Aktuálně ze závodů

Úspěšný vstup na Česyk-BabyBikers 2019

Úspěšný vstup na Česyk-BabyBikers 2019

 V neděli 28.4. začal v Čerčanech, už 9.ročník závodů Česyka a našim barvám se opět dařilo a byli vidět v hojném počtu. V Čerčanech patří trať k těm hravým a technickým, svými výjezdy, sjezdy, boulemi, skoky a klopenkami. Každou sezónu, pořadatelé malinko pozmění trať a přidají další technické pasáže neb ...

 V neděli 28.4. začal v Čerčanech, už 9.ročník závodů Česyka a našim barvám se opět dařilo a byli vidět v hojném počtu. V Čerčanech patří trať k těm hravým a technickým, svými výjezdy, sjezdy, boulemi, skoky a klopenkami. Každou sezónu, pořadatelé malinko pozmění trať a přidají další technické pasáže nebo ty původní trošku poupraví či stíží.

 Z našich nejmenších bikerů jel v kategorii Žubrienky kluci Eliáš Havel a Pavlík Faltys, oba to měli těžké, neboť nedávno přesedlali z odrážedel na bike. To jim, ale vůbec nevadilo, oba dupali do pedálů a snažili se, jako opravdový velcí bikeři. Eliáš bral v cíli 13 a Pavlík 15.místo.

 V kategorii Chrti kluci se na start postavil Robin Vašíček, který vystartoval na 2 pozici, ale už na zpomalovacích retardérech se ujal vedení, pak přišel pád v zatáčce po vjetí do písku. Robin, ale okamžitě naskočil do sedla svého biku a začal stíhačku dvojici soupěřů, kteří ho mezitím předjeli. Jednoho předjel před nájezdem do 2 okruhu, druhého však dojet o pár metrů nestihl a tak bral nakonec STŘÍBRO.

 I v další kategorii Poletuchy, jsme měli zastoupení a to, jak v holkách tak klucích. Za holky se na start postavila Emma Ničová, která v konkurenci 16ti bikerek skvěle obstála, když svým pěkným výkonem uzavřela TOP5 a Eliška Havlová, která jako druhoročanda skončila na 7.místě. Naši kluci v této kategorii, jako by okopírovali výsledky holek. Denda Čermák, jakožto prvoročák této kategorie obsazené 27 bikery se popral s tratí opravdu skvěle a pomyslnou cílovou pásku proťal stejně, jako Emma na 5.místě. I Štefan na trati makal a dojel jako druhoročák na pěkném 7.místě, stejně jako Eliška.

 Další kategorie, kde bylo vidět naše dresy byla kategorie Letouni, která už jezdí plnohodnotný dospělácký okruh, spestřený průjezdem 2 brodů. V této kategorii hájila naše barvy poprvé Nelča Faltysová a s ní za kluky na této trati, už ostřílený mazák Denis Vašíček a jako prvoročák Máťa Král. Nelča se do svého prvního závodu na Česyku pustila s vervou, rozhodnuta nedat soupeřkám ani metr tratě zadarmo, pěkně se popasovala nejen s výjezdy, ale i s technickými sjezdy, brody prosvištěla, jako by je jezdila běžně a tak svým pěkným výkonem sebrala soupeřkám body za 7 příčku. I Máťa se s tratí a soupeři poměřil zdatně a i přes pád, nechal za zády 10 bikerů a dojel si pro hezké 9.místo. Že je trať v Čerčanech, Denisovo opravdu oblíbenou, bylo vidět z každého jeho šlápnutí do pedálu, když si již během cca 300m zavaděcího okruhu, jak řekl Mahagoni speakr Česyka " Denis Vašíček, tu stejně jako loni, deklasuje zbytek startovního pole " udělal náskok pár desítek metrů a po zaváděcím okruhu deklasoval opět i předjezdce a, tak si užíval celý závod na čele nikým nezdržován ani neohrožován a s obrovským náskokem si dojel do cíle pro ZLATO.

 Nejpočetnější zastoupení našich barev, jsme měly v kategorii Elitka kluci, kde se na start postavilo hned 5 našich bikerů z celkového počtu 22 závodníků na startu. A to Mára Špaček, který na trati bojoval jako lev a dojel si z našich v této kategorii pro nejlepší umístění a to pro 9.místo. S ním stál na startu i Vilda Čermák, Jonáš Kučera, Ríša Roth a David Kolář. Vilda a Jonáš na trati, též nechali vše co v nich ten den bylo. Do cíle dojeli za sebou Vilda 11 a Jonáš na 12.místě. Ríša jako prvoročák mezi eliťáky jel pěkně, pak udělal chybičku, odporoučel se k zemi, přišel o pár míst, ale nevzdal to, nechal za sebou 8 soupeřů a nakonec bral v cíli 14.místo. Jako benjamínek se v našich barvách představil David Kolář, který začal závodit nedávno a na Čerčanské trati jel prvně, nechal za sebou 3 své soupeře a vyjel si body za 19.místo.

Myslím, že naše barvy, byly hezky vidět a 2 cenné kovy k těm pěkným výkonům, jsou hezkou tečkou za 1 letoším závodem Česyka v Čerčanech.

Díky Adastřata za vzornou reprezentaci i vaše výkony ;-).

 

print Formát pro tisk

Komentáře


, dasffaf@yahoo.com odpovědět
avatar
I'm absolutely in love with this clip in hair extensions. This lace frontal bob wig is so gorgeous. It comes with with 4 comes to on the side one in the front and one in the back. It has an adjustable strap in the back. The hair bundles has shine but not to much which is an plus. It came with 2 pair of eyelashes. The hair is easy to manage no tangle or shredding. It's very affordable you will normally pay 150 or more for this lace wigs this is a big catch just like the picture also another plus. First purchase in the seller and I am very happy of the delivery. My order on November 18 and I knew that shipping on November 26, second communication with the seller was in top and third, quality really excellent lace wigs uk is actually the natural If the fall "disappear" simply for water and change after one can add other products for curly hair order d'entertain wig if not, really nothing bad to say about lace wigs uk just that it is a bit big, even though I knew that tight lower But with the pliers still good I would probably order again.