Kategorie: Aktuálně ze závodů

Z Města Touškov vezeme 3 medaile !

Z Města Touškov vezeme 3 medaile !

Nadmíru byl pro nás úspěšný víkend v Městě Touškově, kde se jel premiérově druhý díl ČP XCO 2019. Krásná, poctivá a technická trať připravila nádhernou podívanou ve všech kategoriích.  Tentokráte začneme s výčtem úspěchů od neděle. ...

Nadmíru byl pro nás úspěšný víkend v Městě Touškově, kde se jel premiérově druhý díl ČP XCO 2019. Krásná, poctivá a technická trať připravila nádhernou podívanou ve všech kategoriích. 

Tentokráte začneme s výčtem úspěchů od neděle.

Fíla načal medailovou žeň super druhým místem v nádherném závodě, který se rozhodl až v cílové rovince. 

Štěpa si dojel pro 50. místo ze 74 startujících.

V Kadetkách vybojovala 2. místo Aneta a nebýt nevynucené chyby, možná to mohlo být i napínavější. Kačka pak přidala 20. místo. 

V Juniorech zaznamenal zlepšení proti Kutné Hoře Richard, který dojel na na 17. místě. O první UCI body ho připravilo uvolněné zadní kolo, kvůli kterému vypadl z boje o 13. místo. 

V Juniorkách si připsala další vítězství Majda a Zuzka si polepšila proti Kutné Hoře na 5. místo. 

V sobotních závodech se všichni naši závodníci překonávali a v podstatě si všichni zlepšili výsledek proti prvnímu závodu ČP. 

Žáci I :
Denis 6. místo
David 9. místo
Dominik 27. místo
Miki 53. místo 

Žáci II. 
Kryštof 21. místo
Adam 25. místo 
Vojta 44. místo 

Všechny tyto báječné výsledky znamenají, že ADASTRA Cycling Team drží 5. místo v týmové soutěži z 220 týmů ! 

A bodujeme i v pořadí týmů přes jednotlivé kategorie : 

Žáci I - 3. místo z 57 týmů 

Žáci II - 5. místo z 61 týmů 

Kadeti - 3. místo z 55 týmů

Junioři - 15. místo z 44 týmů 

Kadetky - 3. místo z 30 týmů 

Juniorky - 1. místo z 20 týmů 

 

Fotogalerie ze závodů k prohlédnutí na tomto odkazu

print Formát pro tisk

Komentáře


, dasffaf@yahoo.com odpovědět
avatar
I ordered the full lace wigs uk and I received it before my actual shipping date, which was extremely convenient. I was a bit nervous ordering a 613 bob wig so i contacted the seller and they had amazing communication with explaining the quality of the brazilian hair bundles and how to take care of it. The wig is full and the hair texture feels nice. The hairline is natural, the human hair wigs uk is made very well and the back has no visible tracks. I will be ordering more wigs in the future. Love this brazilian hair uk. It is extremely soft with light shedding. I've worn it both straight and wavy and it is still the same as new! It's takes heat very well and can be curled. This is definitely my most favorite wig purchase and I will definitely be ordering again. I love my wig love love love it. Thank you so much it's for my birthday weekend, it's plucked and just beautiful I have to do nothing to this human hair wigs just slap it on! Thanks again ! I'm very very happy.