Kategorie: Aktuálně ze závodů

Závody ve Walbrzychu

7.5. jsem jela závod v Polsku v městě Walbrzych. Přijeli jsme sem ve 4 hodiny ráno, protože den před tím jsme jely závod v Grazu. Ale naštěstí nás táta nechal spát v bydlíku dříve. Když jsme ráno vstaly, tak jsme se hned oblékly, najedly a šly na trať. Táta byl naštvaný, že nedávám z t ...

7.5. jsem jela závod v Polsku v městě Walbrzych. Přijeli jsme sem ve 4 hodiny ráno, protože den před tím jsme jely závod v Grazu. Ale naštěstí nás táta nechal spát v bydlíku dříve. Když jsme ráno vstaly, tak jsme se hned oblékly, najedly a šly na trať. Táta byl naštvaný, že nedávám z té trati skoro nic, protože tato trať byla velmi technická, obtížná a s velkým převýšením. Z těch obtížných věcí tam byl RockGarden, dropík, drop s kořeny a 3 skoky. Dala jsem jen 2 obtížné sekce, protože potřebuji čas na trénink, abych to psychicky zvládla. Dropík a RockGarden.

Závod se mi jel velmi dobře, protože jsem tam neměla skoro žádné soupeřky a trať mě bavila. Odstartovala jsem druhá, ale hned v prvním výjezdu jsem se protáhla na první místo. Od té doby jsem jela první a postupně jsem si zvyšovala náskok. Do cíle jsem dojela s 20 vteřinovým náskokem. Byla jsem za tento výsledek velmi spokojená, ale táta mi stejně nedovolí křečka. Ach jo.

Se mnou tam ještě byla Majda, která svůj závod ovládla způsobem start cíl, i když měla potíže s doplňováním tekutin do těla, protože se jí v prvních dvou průjezdech přes depa nepodařilo vzít úspěšně lahev.

Obě dvě jsme skončily na 1. místě.

print Formát pro tisk

Komentáře


icon , - odpovědět
avatar
Ještě jednou mocinky moc gratulujeme oběma a já díky za průběžné info ;-).
icon , Gratulace odpovědět
avatar
Kromě toho, že jste přivezly krásný double, tak video opět nezklamalo. Ta kamenná zahrádka ve Vašem podání vypadá, že je tak trochu na pohodu. Proto přikládám obrázek, jak veliké kamínky to byly ve srovnání s 29" kolem.
img
foto : FB - Alvin
icon , Gratulace odpovědět
avatar
Jste prostě jedničky!