Zdroj: http://bikeveltez.cz/index.php?a=ze-zavodu/zuzana-kadlecova-zajela-zivotni-zavod-na-svetovem-poharu-junioru-ve-svycarsku  •  Vydáno: 30.6.2019 18:55  •  Autor: Mišák

Zuzana Kadlecová zajela životní závod na Světovém poháru juniorů ve Švýcarsku

Zuzana Kadlecová zajela životní závod na Světovém poháru juniorů ve ŠvýcarskuNejlepšího českého výsledku v kategorii juniorek dosáhla v dnešním závodě Zuzana Kadlecová ! Na těžké kopcovité trati v Andermattu v nadmořské výšce 1400 m se poprala nejlépe s nástrahami prudkých sjezdů, single track

Nejlepšího českého výsledku v kategorii juniorek dosáhla v dnešním závodě Zuzana Kadlecová !

Na těžké kopcovité trati v Andermattu v nadmořské výšce 1400 m se poprala nejlépe s nástrahami prudkých sjezdů, single tracků a přejezdu potoka a i přes jeden pád a vynucenou zastávku v depu na opravu brzdy vybojovala super 11. místo. 

Závod se jel na otevřených loukách v pravé poledne, kdy na nebi nebylo ani mráčku. Toto horké počasí si vybralo daň v podobě DNF u naší další závodnice Magdaleny Mišoňové.  

Jenom pro představu : v jednom depu jsme spotřebovali 12,6 l vody na pití a polévání pro 5 holek (a z toho 2 odjely "jen" polovinu předepsaných průjezdů) 

Další fotky od reprezentacemtb dokresluje nádhernou tamní přírodu